Madala temperatuuriga Vetrosa

Madala temperatuuriga Vetrosa
Toote üksikasjad

Vetrosa JM -305

Pulber silmadega: 50-100 silma või 90-325 mesh on nii

Originaal: zibo keraamika tööstuste tsooni, Hiina

Min Qty:2000KGS

Pakend: 25 KG/kott sisemine läbipaistev kott kvaliteedi tagamiseks.

Käsitsemise ja ladustamise: jahe, kuiv ja ventileeritavas kohas hoida vetrosa korras hoida.

Glasuur rõngastel pulber, super läbipaistev, mitte toksiliselt, nõud Euroopa Nõukogu 160-260, süütamise temperatuur 850-950 kraadi.

Kaasa tasuta.

 

vetrosa tile.jpg

Kasutatud vöökoht line, kontrolljoone, motiiv freso, Listello, võib teenetemärgi plaat, keraamiline kunst Kaheinimesetuba ja kolmas süütamise vallandati koos vedelikuga gold ja gold kleepida.

Suur läbipaistev ja hea läbipaistvusefekti.

Kuna glasuur rõngastel vetrosa tootja Hiina keraamika tööstuste, meil on hea ja stabiilne kvaliteet ja mõistlik hind, erialaste teadmiste abil parandada ja laiendada turgu. Meil on väga hea, kui saame mõne väikese uuringu, et koostöö alguses.


Nagu üks suurimaid vetrosa tootjad ja eksportijad zibo city, meie tooted eksporditi paljudes riikides nagu Pakistan, Indoneesia, Vietnam, Lähis-Idas.

Tere tulemast meile külla!

 Jinming glasuur on üks juhtivaid 2017 uus keraamiline rõngastel tootjate ja tarnijate Hiinas, professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast meie madala hinna madalal temperatuuril vetrosa osta ja oodatud kontrollida selle Hind, hinnakiri, uurimise ja pakkumise koos meiega.
Küsitlus