Zibo Jinming glasuur Co., ltd (Jinming glasuur) on üks terviklik glasuur ettevõtte tootmis-, teadus- ja müügijärgne Service. Asutatud 1999, asub Zibo city, Shandongi provints, mis on kuulus kodulinnas portselan ja värviline glasuur Hiinas. See ei ole ainult lähedal: Qingdao Port, Rizhao ja Tianjin sihtsadama, G205 highway S29 highway, aga ka võite tooraine massi harilikku.

Jinming glasuur peamiselt toodangu läbipaistmatu klaasfiltri, läbipaistev klaasfiltri, pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri, veekindel titanium klaasfiltri, vetrosa ja trükkimine glasuur, täielikult lihvitud glasuur, läige jne. Need tooted on laialdaselt kasutatud sisesein keraamiliste plaatide ja põrandaplaatide, igapäevane keraamika, Sanitaartehnika, kõrge hinne portselan. Varustamise üle 100 tuhande tonni meie kliendile pärit Vietnam, Indoneesia, Pakistan, Aafrika, Lähis-Idas ja teistest igal aastal.

Jinming glasuur teavad hästi tehnoloogia ja uus toode R & D (uurimis- ja arendustegevuse) tähtsust, alati on olnud koostööd Xianyang teadus & Design Institute ja Sandong keraamika tööstusuuringute ja disaini Instituut. Jinming glasuur on koolitanud võimas professionaalne tehniline meeskond, mis on täielikult vastutav tootmise, teadusliku uurimistöö, müügi ja täiuslik teenus igale kliendile.

Jinming glasuur püüab jaoks ellujäämise kvaliteet Esiteks juhendamisel nõudlusega turul püütakse arendamine teadust ja tehnoloogiat innovatsiooni toodete, anda kasutajatele parima kvaliteediga tooteid ja esmaklassilist teenindust stabiilsuse põhjal. Jinming glasuur nõudma põhimõtte intergrity tegeleda ettevõtlusega, järgides vastastikuse usalduse ning kasu meie klientidele.

Me siiralt loodavad luua pikka ärisuhet teiega.