Tsirkoonium läbipaistmatu klaasfiltri põrandaplaatide

Tsirkoonium läbipaistmatu klaasfiltri põrandaplaatide
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv tsirkooniumi läbipaistmatu klaasfiltri põranda plaatide tootjad ja tarnijad Hiinas, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast ostma Meie madala hinnaga digitaalsete läbipaistmatu printimise klaasfiltri jaoks põrandaplaatide, tsirkooniumi valge klaasfiltri põranda plaatide, tsirkooniumi läbipaistmatu klaasfiltri põranda plaatide, sff- & dff läbipaistmatu läikiv klaasfiltri , inkjet läbipaistmatu klaasfiltri põranda plaatide ja rahul ka kontrollida, hind, hinnakiri, küsitlus ja pakkumise koos meiega.

Läbipaistmatu klaasfiltri JM669

Originaal: zibo jinming, Hiina
Värv: läbipaistev Graanulküte
Rakendus: põrandale plaat ühe tulistada ja double süütamise, sobiva raakliga ja tindiprinteri printimise abil näidata täiuslik värviefekt.
Pehmendava punkti temperatuur: 800℃
Temperatuuri vahemik: 1050 süütamise-1130℃
Läbipaistmatu klaasfiltri C.O.E: 175(×10-7/°C) Euroopa Nõukogu
Pakkimine üksikasjad: 50kgs/kott netokaal
Tootmistsükli pikkuse: 8-12 päeva pärast tagatisraha maksmist.

Super valge läbipaistmatu klaasfiltri, sujuv tsirkoon läbipaistmatu frit.adapt laias valikus temperatuur ja stabiilse kvaliteedi.

Seda kasutatakse suurendada värvi, mis näitab põranda plaatide oleks rohkem elegantne välimus.

Keraamiline läbipaistmatu klaasfiltri tooraine koosneb tsirkooniumi silikaat, tsinkoksiidi, kaaliumkloriidi päevakivi, räni, kvarts, dolomiit, titaan oksiid, ect. Pärast Alustame segatud, on kasutusele võetud läbipaistmatu klaasfiltri ahjus koos kõrge palavikuga 1550℃ protsessi 1600℃ ja säilitamise kuumtöötlemine 24 tundi. Valmis Hiina toote läbipaistmatu klaasfiltri on tahke granuleeritud läbipaistvaid.

1.Q:How ma saab teada rohkem infot teie firma skaala?

A: saab õppida mõned andmed meie kodulehel: www.jinmingglaze.

Ja kui sa oled huvitav meie läbipaistmatu klaasfiltri teretulnud külastama meie firma. See on umbes kaks tundi autosõidu kaugusel Jinan lennujaamast. Kui sa oled hõivatud, saab TüV Rheinland või SGS firma ulatuslik võimeid kontrollida.

2.Q:are te tootja, kes käivad keraamika Hiina 2016?

A:Yes, meil on meie boksis B305 linna KERAAMIKAT fair Guangzhou City, alates 27. 30th,May,2016.We kuvada meie uuendatud läbipaistmatu klaasfiltri siis. Loodan, et oleme meie Booth näost näkku vestlus.

3.Q:Can te nimetada tehnikud tulevad meie tehase testi teha?

A:Yes, meil on rikkalik kogemus teenust klientidele välismaal.

Meie tehnikud tulla oma tehase kui meie läbipaistmatu klaasfiltri sobib teie kuivatis katsetada ja leida parimaid lahendusi, et parandada oma ceramic tile kvaliteeti meie keraamilised klaasfiltri rea alguses, me ka võimalik pakkuda tehnilisele teenistusele, millal meie klaasfiltri on oma rea masstootmine.

Küsitlus