Tsirkoonium läbipaistmatu klaasfiltri seina plaat

Tsirkoonium läbipaistmatu klaasfiltri seina plaat
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv tsirkooniumi läbipaistmatu klaasfiltri seina plaatide tootjad ja tarnijad Hiinas, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast ostma Meie madala hinnaga tsirkooniumi valge klaasfiltri sisesein kivimaja, digitaalne läbipaistmatu printimise klaasfiltri seina kivimaja, inkjet tsirkooniumi läbipaistmatu klaasfiltri seina plaat , sff- & dff valge klaasfiltri, inkjet läbipaistmatu klaasfiltri seina plaat ja rahul ka kontrollida, hind, hinnakiri, küsitlus ja pakkumise koos meiega.

Läbipaistmatu klaasfiltri JM668

Originaal: zibo disaineritena tsooni, Hiina koht
Välimus: läbipaistev graanuli või veidi valge
Rakendus: seina plaat ühe tulistada ja double süütamise, sobiva raakliga ja tindiprinteri printimise abil näidata täiuslik värviefekt.
Ettevõtte brändi: JINMING glasuur
Läbipaistmatu klaasfiltri pehmendava temperatuur: 800° C
Läbipaistmatu klaasfiltri süütamise temperatuur: 1050-1130° C
C.O.E: 175(×10-7/°C)
Pakendi liik: 50kgs/kott


Super valge läbipaistmatu klaasfiltri sujuv tsirkoon läbipaistmatu klaasfiltri.
Kohandada erinevaid temperatuuri ja stabiilne kvaliteet.
Meie läbipaistmatu klaasfiltri sinakas valge ja kollane valge on mõlemad saadaval meie läbipaistmatu klaasfiltri värvi mõju on väga hea tindi prinit või siidi prinit.
Samuti saate meie läbipaistmatu klaasfiltri koos meie pooleldi läbipaistmatu ja läbipaistva klaasfiltri vähendada kulusid, samal ajal seda valemit on ka head tulemused.
Eelis:
1. kliendi asukohast Indoneesia, pakistan, vienam ja Aafrika, Hiina kohalike kasutavad meie produts, et saaksime suhelda kõigi kliendi iga nädal ja hoida meie produts ajakohastatakse vastavalt kliendi requirment. See on põhjus, et meie läbipaistmatu klaasfiltri saab teha Hiina läbipaistmatu klaasfiltri tarnija leadin seisukohale.
2. me kasutame LONGLI brändi tsinkoksiid (99% sisu) ja GLODSUN tsirkooniumi silikaat toota keraamiline klaasfiltri nii hea tooraine saab tagada täiuslik läbipaistmatu klaasfiltri püsiva ja laia valikut temperatuuri.

3. meil erilist kuivatis sulatada ja toota läbipaistmatu klaasfiltri aastaringselt, ainult toota läbipaistmatu klaasfiltri JM668, nii saame tagada kõrge kvaliteet ja suur stabiilsus.


Võtame vastu ka kohandatavad tooted, saate saata mulle oma proovi ja tellime, seda meie kuivatis, siis meie insener kohandada samalaadse valimi teil testida. Samuti soovitame sarnased klaasfiltri teile kinnitada, kui see sobib teie kuivatis.

Küsitlus