Pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri seina plaat

Pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri seina plaat
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri seina plaatide tootjad ja tarnijad Hiinas, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast ostma Meie madala hinnaga double kiire süütamise pool valge klaasfiltri, inkjet pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri, pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri sisesein kivimaja, süütamise temperatuur pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri seina plaatide erinevaid , Super-korter pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri seina paani ja rahul ka kontrollida, hind, hinnakiri, küsitlus ja pakkumise koos meiega.

Kuum müük pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri JM618

Originaal: zibo disaineritena tsooni, Hiina koht
Välimus: läbipaistvate osakeste
Brändi nimi: JINMING glasuur
Pehmendava punkt: 800° C
Süütamise punkt: 1050-1130° C
Laienemise koefitsient: 180(×10-7/°C)
Pakkimise meetod: Net 50kgs/kotti või ton kotid
Tarneaeg: maksimaalselt 10 päeva pärast saada leping või akreditiiv.

Hea heledus ja hea valgesus, kõrge otsekohesus, vähem pisiava.

Sobib ühe kiire tulistada ja kahekordne kiire süütamise ballooni trükkimine, siidi trükkimine ja tindiprinteri trükkimine sisesein plaatide tile,300×450(mm) ja 300×600(mm) plaat on hea.
Meie pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri saab asendada läbipaistmatu klaasfiltri kasutatavate keraamiliste plaatide, kuid hind on odavam kui seda läbipaistmatu klaasfiltri muuta oma keraamiliste plaatide konkurentsivõimelisemaks turul.
Ka meie pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri saab reguleerida koos tsirkooniumi silikaat suurendada valgesus, rohkem sirge glasuur, parandada mõju printimise muster selgust.

Küsitlus