Kõrge COE Titanium klaasfiltri

Kõrge COE Titanium klaasfiltri
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtivaid kõrge coe titanium klaasfiltri tootjad ja tarnijad Hiinas, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast ostma Meie madala hinnaga kõrge kõrge laienemise koefitsient titanium klaasfiltri, titaan engobe klaasfiltri, titaan glasuur klaasfiltri, kõrge Euroopa Nõukogu engobe glasuur, madal temperatuur ja kõrge coe titanium klaasfiltri ja oodatud kontrollige hind , hinnakiri, päringu- ja meile pakkumise.

Titaan klaasfiltri JM309

Värv: kollane läbipaistev osakesed
Kõrge COE:300(×10-7/ °C)
Erinevaid süütamise temperatuur: 1050-1130° C
Sisu: 8,5% titaandioksiidi (TiO2)
Funktsioon: kõrge suurepärane paindlikkus, madala temperatuuri ja kõrge COE titanium klaasfiltri

Taotlus: Kasutatud veekindel engobe klaasfiltri glasuur kiire süütamise seina ja põranda plaadid.

Kirjeldus: See on läbipaistmatu ja engobe glasuur, langus on engobe glasuurid temperatuuri, vältida keraamiliste plaatide veest, saab kasutada ka koos teiste titanium läbipaistmatu klaasfiltri saada parim tulemus vastavalt süütamise temperatuur valgesus suurenemist.

Miks meie:

1. me kasutame 8,5% kvaliteetne titanium klaasfiltri kinnitan valgesus ja veekindel võime.
2. meil toota suurema koguse (ligikaudu 1000-1500 tonni) koodi korraga ja kuivatist protsess on pidev. Ei ole määramiseks muutunud nii titaan klaasfiltri top stabiilse ja kõrge kvaliteediga.
3. mõistliku hinnaga, erialaste teadmiste parandamiseks keraamiliste engobe parimate lahenduste leidmiseks reageerivad tingimus.


Titaan klaasfiltri on keraamiline tooraine koostis, sealhulgas titaandioksiidi, mis järjest fusing ahjus sulatatud, moodustada klaasi karastada ning granuleeritud. Eelne fusion eesmärk on viia toksilisi komponente lahustumatu poolt põhjustades nende kombineerimiseks ränidioksiid ja muude lisatud oksiide.
Titaan klaasfiltri oluline osa kasutusel liitmine glasuur ja keraamilised glasuurid engobe klaasfiltri partiidena.

Meil stabiilse standardi titanium klaasfiltri umbes nii, et klient on hea meel töötada koos meiega.

Küsitlus