Läbipaistev klaasfiltri põrandaplaatide

Läbipaistev klaasfiltri põrandaplaatide
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv läbipaistev klaasfiltri põranda plaatide tootjad ja tarnijad Hiinas, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast ostma Meie madala hinnaga ühe kiire süütamise läbipaistev klaasfiltri, SFF wair vastupanu läbipaistev klaasfiltri, SFF läbipaistev klaasfiltri põrandaplaatide, Super-hele läbipaistev klaasfiltri põranda plaatide , süütamise temperatuur paljude klaasfiltri põrandaplaatide ja rahul ka kontrollida, hind, hinnakiri, küsitlus ja pakkumise koos meiega.

Transparnet klaasfiltri JM811

Koht originaal: zibo City, Hiina

Välimus: läbipaistev graanuli või vähe heleroheline

Funktsioon: ühe süütamise ja double süütamise põrandaplaatide, sobilik roller trükkimine, silk-siiditrükk või tindiprinteri kasutamine printimiseks.

Brand: JINMING glasuur

Pehmendava temperatuur: 825° C

Süütamise temperatuur: 1120-1200° C

Laienemise koefitsient: 190(×10-7/°C)

Pakend: Net 50kgs/või Jumbo kotti, kott kaubamärkide patendisüsteemi kliendi.

Loading port: pordi Qingdao, Hiina

JM811 sobib põrandaplaatide ühe kiire tulistada ja topelt kiire süütamise tingimus.

Läbipaistev klaasfiltri, kõrge temperatuur kõrge läikiv, kõrge kulumiskindel, vähem pisiava ning täiusliku värvi näitamist.

Lai temperatuuri Longli brändi tsinkoksiidi 6,2% ja mida on kõrge paindlikkuse keraamiliste plaatide kasutust.

Peamiselt kasutatud 500*500(mm), 600*600(mm),800*800(mm) keraamiline glasuuritud põrandaplaadid suurus.

Eelised:

1. Kuna keraamiline klaasfiltri tootja, meil on kolm suur masin, mida saab segada erinevate tooraine ja iga masin on sõltumatu ühe numbriseeria tähisega, nii et keraamiline klaasfiltri on veel puhas.

Regarde iga mudel läbipaistev klaasfiltri, tavaliselt hakkab tootma rohkem kui 1000 tonni kohta aeg, üldilmet protsess on pidev nii kvaliteet on üsna stabiilne.

2. Meil on suur ja puhas ladu, et me võin mõistlik ladustamise ja õigeaegne kohaletoimetamine.

3. professionaalne meeskond pakub tehniliste teenuste müügi ja insenerid teenuse kliendid välismaalt.

Nagu professionaalse kvaliteediga keraamiline klaasfiltri tootja ja tarnija Hiinas, JinMing pakub laias valikus tooteid, sealhulgas läbipaistev klaasfiltri, läbipaistmatu klaasfiltri, pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri, titaan klaasfiltri, täielikult lihvitud glasuur, vetrosa ja läige jne.

Soovime parandada oma põrandaplaatide saada pind: rohkem valgemad, rohkem glossier, vastupidavamate ja loodame saada ka keraamiliste plaatide kuum müük toodete.


Küsitlus