Läbipaistev trükkimine glasuur põrandaplaatide

Läbipaistev trükkimine glasuur põrandaplaatide
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv läbipaistev trükkimine glasuur põranda plaatide tootjad ja tarnijad Hiinas, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast ostma Meie madala hinnaga foshan läbipaistev glasuur, keraamilised Klaasfritt, läbipaistev klaasfiltri võimu ja keraamilised klaasfiltri võimu, trükkimine zibo boshan jinming värviline glasuur tehases ja oodatud kontrollige hind , hinnakiri, päringu- ja meile pakkumise.

Läbipaistev trükkimine glasuur JM-8111

Süütamise temperatuur: 1120-1200 ° C

Kasutamine: 60% trükkimine õli + printimise glasuur Power (30% - 40%) + 10% pigmenti siidi paint kasutamiseks.

Nagu glasuur ekspert ja eksportija seina paani väljal kasutada meie JM8111, kõrge läbipaistev trükkimine glasuur, rohkem glossier ja rohkem otsekohesus, hea läbipaistvus, suurepärane heleduse ja täiuslik värvi nähtaval, vähem pisiava kasutada kõrge top tindiprinteri sisesein plaatide, see ka saab segada pooleldi läbipaistmatu klaasfiltri madal maksumus alla ja parandada värvi näitamist.

Kasutamise meetodid on ainult teie viide, muutke vastavalt oma kuivatis temperatuuril seisukorras protsendid, anname teile valim testimiseks lõplikult kinnitada.

Kas teil on mõned küsimused läbipaistev trükkimine glasuur? pls võite meiega ühendust võtta.


Küsitlus