Seina plaat läbipaistev trükkimine glasuur

Seina plaat läbipaistev trükkimine glasuur
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv läbipaistev trükkimine glasuur seina plaatide tootjad ja tarnijad Hiina, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast osta meie madala hinnaga zibo läbipaistev trükkimine glasuur, suurepärane läbipaistev klaasfiltri, jinming glasuur, jinming klaasfiltri, keraamilised klaasfiltri graniidist plaat ja ka Tere tulemast kontrollige hind , hinnakiri, päringu- ja meile pakkumise.

Läbipaistev trükkimine glasuur JM-8109

Süütamise tem:1050-1120 ° C

Kasutamine: Printimine power (30% - 40%) + 60% printimise õli + 10% pigment siidi kasutamiseks.

Kasutamise meetodid on ainult teie viide, muutke protsentuaalne suhe saada parim tulemus vastavalt teie kuivatis temperatuuril seisund, anname teile valim testimiseks lõplikult kinnitada.

Läbipaistev trükkimine glasuur, kõrge otsekohesus, hea läbipaistvus, suurepärane heleduse ja täiuslik värvi nähtaval, vähem pisiava kasutada kõrge top tindiprinteri sisesein kivimaja, see ka saab segada läbipaistmatu klaasfiltri madal maksumus alla ja parandada värvi näitamist.

Sobib metallist glasuur, saab lisada mõned tsirkooniumi silikaat eelnevalt feculent ja lisatud AL2O3 eelnevalt süütamise temperatuur ja lisatud peitsi ja 2-3% ZnO värvimine ja pinna mõju parandamiseks.


Küsitlus