Tsirkoon läbipaistmatu printimise glasuur seina plaat

Tsirkoon läbipaistmatu printimise glasuur seina plaat
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv tsirkoon läbipaistmatu printimise glasuur seina plaatide tootjate ja tarnijate Hiinas, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast ostma Meie madala hinnaga colorobbia keraamiline klaasfiltri, gemstone alumiiniumoksiidi palli, keraamilised tindid, keraamilised klaasfiltri klaas, Klaasfritt ja oodatud kontrollige hind , hinnakiri, päringu- ja meile pakkumise.

Läbipaistmatu printimise glasuur

Tööjärjekord vahemikus: 1050-1130 ° C

Kui glasuur ekspert ja eksportija seina plaat välja, kasutage meie JM-6168, näidatakse tuleb glossier ja suurepärase heledust ja täiuslik värvi nähtaval kõrge top tindiprinteri sisesein plaatide kasutamise ühe- ja kiire süütamise seina plaat ja parem tasapinnalisuse pinna 48T või 32 T ekraanil süttima.

Soovitus kuidas kasutada:

1. pls kasutada printimise sobivas keskkonnas siidi trükkimine või roller trükkimine.

2. kasutades meetodid: kuivatatud matter(glaze power+pigment of printing):printing keskmise = 1:1.5. Nad peavad täielikult segada ja sõelutakse koos 350 silmadest enne kasutamist.


Läbipaistmatu printimise glasuur on 325 Mesh ja pakitud 25kg paberkott volitusi.

Toodetud järjekorras 5 päeva toodangu tarnimiseks, min kogus on 5 t.

Läbipaistmatu printimise glasuur antud juhend on ainult teie viide, saate finda parem protsendid vastavalt teie kuivatis temperatuuril seisund, võib proovi ette nähtud lõplikult kinnitada.

Kui teil on läbipaistmatu printimise glasuur käsitleva nõude, pls vabalt meile öelda.


Küsitlus