Täielik lihvitud Glaze8106

Täielik lihvitud Glaze8106
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv täielikult lihvitud glaze8106 tootjatest ja tarnijatest Hiinas, professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere tulemast ostma meie madal hind täielikku poleeritud glaze8106 ja kontrollida, hind, hinnakiri, küsitlus ja pakkumise meiega rahul ka.

Täielik poleeritud glasuur JM-8106

Koht originaal: Zibo City, Shandong provintsi, Hiina

Värv: läbipaistev Graanulküte

Rakendus: seina plaatide double süütamise, sobib raakliga printimise või tindiprinteri printimise stiili näidata täiuslik värviefekt.

Süütamise temperatuur: 1000-1150℃

C.O.E: 175 (× 10-7 / ° C)

Pakkimine üksikasjad: Net 50kgs/kotti või ton kotid

Shipping meetodeid: meritsi, proove võib saata express.

Ning kasutades töödelda järgmiselt:

Keha engobe→glaze→printing glaze→polish glaze→firing → poleerimine plaatide saada nagu marmor ja peegel meeldib kivimaja, on väga sile ja läikiv.

Täielik poleeritud glasuur on antibakteriaalne paarilise puhas hoida puhtana, on vähe pisiava peal. Ka Värvide printimise on täiuslik voolu.

Laias valikus temperatuur ja ulatusliku koefitsient ja sulamistemperatuur on kõrgem, kõik need iseloomulik teeme ka ceramic tile suure heleduse ja kõrge läbipaistvuse, super korter.

Miks valida JinMing täielikult lihvitud glasuur?

1. tasuta proove võiks väljendada, sest teil testida.

2. parim tehniline teenistus: meie professionaalne insener saab vastavaks tehniliste teenuste osutamise tasuta, et aidata meie kasutajatel toodete kvaliteeti, vähendada selle

tootmise maksumus ja hoida tootmine stabiilne.

3. professionaalse müügimeeskonna, pakub isikupärastatud ja pühendatud südame universaalse koduabiliste nagu näidistestid produts liikuvust ning dokumendi ettevalmistamiseks ja tolli tühjendada vastavalt kliendi requirment.

4. turu leadship, toote innovatsioon, usaldusväärsed juhtimissüsteeme.


Küsitlus