KERAAMIKA Hiina 2017 õiglase Guangzhou City, Hiina

2017HIINA KERAAMIKA)Hiina rahvusvaheline näitus keraamika tehnoloogia, seadmed ja toote)Held Canton Fair Complex, GuangzhouCity, Hiina: 1.-4.Juuni, 2017.

Nagu Hiina auastmed top ühes riigis valdkondades plaatide tootmise ja tarbimise, keraamika Hiina 2017 kuvatakse kahtlemata keraamiline tööstus - ideaalne platvorm kõigi tehniliste uuenduste, masinate ja seadmete et vastata kiiresti kasvava ja muutuvatele turutingimustele.

2 层展位.png 
Erinevate nädal 2017, korraldaja, Unifair näitus teenindusettevõte kasutada A-piirkonna linnas Canton Fair Complex, kaks korrust Hall 1.1 on rahvusvaheline näitus Advanced keraamika ja pulbermetallurgia tehnoloogia, seadmed & (tuntud toote ACPM EXPO). ACPM EXPO 2017 on esimene aastanäitus korraldatud Unifair ja kinnitanud ACerS ainult tarbeks arenenud keraamika objekte hi-tech ja elukutse. Samaaegne näitus presentatsioon täiustatud keraamiline tooraine- ja abiseadmete, tooted, seadmed, instrumentaarium ja tarvikud kui ka pulbermetallurgia tooraine ja toodete jne.
 
Hall 2.1 on teise samaaegse näitus - Hiina rahvusvaheline näitus nõud keraamika tehnoloogia, seadmete ja tooraine (tuntud kui nõud TECH). NÕUD TECH 2017 on ainult kutse näitus välja nõud keraamika tootmine, mis tutvustab nõud keraamika tootmistehnoloogia, töötlemise tehnoloogia, mis moodustavad masinad kui ka eriline keskkonnakaitse seadmed, sisustus, seadmed, tooraine ja keraamikatööstuse nõud keraamika jne.
 
Hall 3.1 5.1 on keraamilised ja lisavarustus. Suurte masinate tooted on hυlbus esimesel korrusel, teisel korrusel on väiksem suurus ja kerge kaal toodete ja tehnoloogia, kaasa arvatud keraamilised tindiprinteri printimise tehnoloogia Hall 2.1, keraamiline viimistlusmaterjal, tooraine, tulekindlate ja kulumiskindel materjal, Hall 2.2 ja 4.2 rahvusvaheline Hall 3.2.
 
Koos täiendavate näitused erinevates sektorites ja suur innovatsiooni hall paigutuse, keraamika Hiina 2017 on tõre murda uusi kirjeid, eksponentide ja külastajate arvu osas.

Meie firmaJINMING GLASUUR, samuti osaleda õiglase keraamika Hiina 2017, loodan, et saame kohtuda ja rääkida koos on.