Poleeritud kahhelkividest omadused

Sobib rohkem

Pärast paagutamise keraamilised plaadid kõrge temperatuuri mustri värv värviline tekstuur on dialüüsi, mitte tavaline töötlemata plaatide pinna muster, aga näe, puudutanud erilist värvilised lihaste liine, värviline, erinevad sordid, loomulik. Klaasitud lihvitud toode poleeritud või see võib lihvitud kohtuda erinevate tarbijate eelistused.

Pikk tööiga

Touch pind pehme, sile, mitte kumer, läbikumav, selget füüsiline kivi tekstuuri glasuur ja ülemine läbipaistev glasuur sulatatud, nagu kiht läbipaistva klaasiga Crystal film kate, tegema kogu hierarhia tugevam. Poleeritud plaadid kasutatud pikka aega, Matt kergesti; Antiik telliste pikka aega, sest pind glasuur kiht on õhuke, kerge kanda. Täis valatud põletatud keraamilised plaadid läbipaistev glasuur paksemaks ja ei ole lihtne selga panna, nii eluiga on üldiselt double laadimise plaadid 3 korda.

Aasia poleeritud kahhelkividest koos täiustatud seadmed, kvaliteediga tooraine, usaldusväärne tehnoloogia, esimese klassi teadus- ja arendus meeskond, range testimise tähendab, luues kvaliteediga keraamika tootmine, mistõttu Aasiasse Hiina disaineritena "leader." Väike-Aasia keraamiliste plaatide kujundus, stiilid, rikas värvi, suure kõvadusega, vähese imendumise kiirust ja eriti hea korrosioonikindlus, väga hea kvaliteediga, ühenduse tõttu oli kinni. Eriti kivi seeria, on tõesti moes kõrgus hoone arts tippu!