Funktsiooni kristallselge klaasfiltri

Portselanist valmistatud kristallselge klaasfiltri teenib lahustuvad materjalid teha ei saa toimuda nii mürgine toorainet mürgine, glasuur lagunemist, oksüdatsiooni vähenev vastu, nagu flux portselan, portselan ja kiire süütamise nõrgal tulel, paagutamise temperatuuri langus üle glasuur kvaliteedi, muretsetud kaupade funktsiooni.

Crystal puhastamise meetod

1. külma veega kastmine meetod: kasutada väikese kausi või tassi, hoidke soola kaussi, koht Crystal kastetud vees umbes 30 minutit, siis kasuta väike hari, kristall on õrnalt tagasi, viipab veidi vett välja kuiv paberrätikud.

2. põhjalikku puhastamist: kasutada väikese kausi või tassi Liangzhuang kaitsev pärast soola sulatada soojas vees leotada 24 10 grammi tunnis. Lõpuks, kuiv pehme, kiuvaba. Royal hoida arvestades Crystal väga suur mõju inimeste, inimese osad näitas soola pesta. Kuid loomulik osa ei mõjuta.

3. quick puhastamine: kaitsev soola soetamine matta puhastavad kristall. Istutamine vajab 24 tundi korraga ning on süü, see on kui on inimese kaitsev Crystal salt annab inimese osa näidata.

Seega kui on inimese kaitsemehhanismi soola kristallid ei saa töödelda. Üle 3 viise on suhteliselt lihtne säilitamise meetodid.