Glasuuritud poleeritud

1. glasuuri koostis ja põhjendamatu mõju lagunemisvastastes

Reguleerida, kui glasuur ei ole põhjendatud ja suure pindalaga ei läbi nähtustega reostusvastastes. Tootmisprotsessis, võite proovida erinevaid glasuur glasuur välja firma teada saada põhjused reguleerimiseks.

2. poleerimine plokki ning pea rõhk ja põhjalikult poleeritud glasuur kivimaja poleerimine lagunemisvastastes mõju

Poleeritud glasuur plaatide poleerimine protsess, kui ebaõige plokid või pea rõhk on liiga suur, liigne lihvimine sügavus ja muud tegurid põhjustavad keha lagunemisvastastes jõudlust. Seetõttu protsessis poleerimine, veski varajase korralduses ei tohiks liiga krobeline olla teadlik ja lihvimine surve ei oota liiga palju, muidu tekitab see nagu lihvimine sügav keha, vähendades selle võime pleki serva.

3. poleeritud glasuur kivimaja lagunemisvastastes agent toime saastamisvastaste jõudlusele roheline keha

Kivi ja plaadid, selle peab olema kaetud kiht lagunemisvastastes agent pinna lagunemisvastastes võimaluste parandamiseks, kvaliteet kõigub tõttu erinevate mädanemisvastased ained, saastumisvastane võimed on erinevad. Sest lagunemisvastastes agent valimisel peate valima vastavalt lõppkasutusele mädanemisvastased ained toodete erinevad omadused. Praegu turul on levinuim orgaaniline räni õli lagunemisvastastes agent, see on sünteetiline polümeer tahke membraani ümbritseva tegelik avamine augud, tõhusate meetodite kasutamist, et vähendada pindpinevust vältida saasteainete sattumist poorid, et saavutada eesmärk reostuse vältimise kasutamist. Peale protsessi poleerimine, kontrolli hea läike ja keha pinna kehatemperatuur kuivatamiseks ja lagunemisvastastes agent täis, muidu see vähendab organismi veeorganismide tõrje atribuudid.