Ekraanil trükitud otse klaasi glasuur taotluse tehnoloogia

Klaasist trükivärv

Trükkides klaasi graveerimine ja printimise siiditrükk üldistele sama ekraani. Klaas printimise funktsiooni ning trükivärviga. Klaasist trükivärv koosneb kolmest osast:

(1) lihtne sulatada klaasmaterjali. Tavaliselt koosneb räni, koosseisus kolm booroksiid, pliioksiid ja alumiiniumoksiidi tindi saab teha klaasi klaasi.

(2) klaasi värviga. Klaasist printimise immobiliseerivalt sündroom tuleb läbi kuumusele paagutamise maalida klaasi, seepärast pole pigmenti tinti orgaanilised pigmendid, saate kasutada ainult anorgaanilisi metalloksiidid. Kord läbi kuumusele paagutamise, integreerides need metallioksiidid ja klaas, klaas on värv. Tavaliselt kasutatakse anorgaanilised pigmendid klaas trükivärv on järgmised:

Kaadmiumi tsinksulfiid punane; kollane kromaadiioonivaba plii, kaadmiumi tsinksulfiid, uraani soolad;

Chromic oksiidi roheline; sinine alumiinium drill;

Pruun raudoksiid ja kaltsiumoksiid, kaoliin, valge.

Black Iridium oksiid, mangaani oksiid segu;

Ekraanil, et näidata erinevaid erinevad toonid ja erineva heleduse, sageli mitut värvi korrigeerimine väärtused ülemineku lõputud värvierinevusi.

Fusible klaasist klaasi värvi segada ja lihvima peen pulber saab kasutada tinti, nimetatakse ka pulber klaas glasuur pulber.

(3) lakiga. Lakk on klaasist tindi sideained. See koosneb baariumtitanaati, tärpentin, lisades asjakohased alküüd vaik jaotus. Tindi kasutamine õli ja olema teatav liikuvus, klaas glasuur pulber saab leviku väga hästi, on hea printability, linna paagutamise klaasi enne glasuur sulatada, gaasistamine põletamine puhas, ei kahjusta glasuur teket.