Mis on "kiviplaadid"

On õhuke glasuur, deformatsioon. Glasuuritud plaatide tüübid on: poleeritud plaadid, listello plaat, antiiksed telliskivi 3 seeria. Crystal tellistest viskamine on pool visati tellised, mõned viskamine tellised. Lihvitud klaasiga listello plaatide, poleeritud ja pool lasti maha 2. Kivi on selliseid erinevaid antiikmööbel tellistest, laias laastus jagada poole taga klaasitud Antiik tellistest, antiikmööbel, tellis, poleeritud kivi pinna klaasitud Antiik tellistest glasuurimata ja pool taga antiiksed tellistest ja glasuurimata visati Antiik tellistest. Erinevaid glasuurid Taiwan: crystal Lδbipaistvad klaasimine, suure kõvadusega, kulumiskindel kahekordsed aknad ja klaasitud metallist kategooria.

Teiseks osavalt. Tänu erinevate materjalide ja süütamise tehnoloogia klaasitud parameeter, glasuuritud plaatide pinna siledus on suur erinevus, sile vahemikus 0,5 mm ~ 2 mm. Kuigi erinevaid poleeritud glasuur kivimaja, kuid on ka sarnasusi: välja arvatud mõned täis-line viskamine tellised poleeritud pinna tasapinnalisuse nõuete kohta, teised ei pea kogu pinna visata, kuid Adobe algse macro profiili hoida või kogu poleeritud pinna poleerimine mõju ühtlaselt, ilma olulisi erinevusi.

Kolmas, läige. Crystal tellistest viskamine ja talje-line tellised on kõrged nõudmised läige, nõuti eespool 70 kraadi, mõned isegi üle 90 kraadi. Archaize tellis läige nõuetele ei ole suur, tavaliselt alla 70, küsida Matt.

Neli on glasuur kihi paksus ja kõvadus. Antiiksed tellistest paksusega 0,3 mm kiht glasuuri ~ 0,8 mm ja lihvitud kristall plaatide ja glasuur kihid on talje rea tellistest, üldjuhul on 0,6 mm paksem ~ 1,3 mm ja 1,5 mm protsenti. Kõik tellistest kihti glasuur on paks, peamiselt tänu paksenenud glasuur kihid tasandamiseks kivimaja, nii et poleeritud pind näitab deformatsioon. Glasuur kõvadus lisaks 5 ~ 7 vahemik.