Poleeritud mustusest Vetrosa

Poleeritud mustusest Vetrosa
Toote üksikasjad

Zibo Jinming glasuur Co. Ltd on üks juhtiv poleeritud Grit Vetrosa tootjad ja tarnijad Hiinas, kus on professionaalne tehase ja tehase ja pakkuda toodete tasuta proovi, Tere osta meie madala hinnaga poleeritud Grit Vetrosa ja rahul ka kontrollida, hind, hinnakiri, küsitlus ja pakkumise koos meiega.

Vetrosa JM-2159

Originaal: zibo, Hiina

Min Qty:5 tonni

Pakend: 25 KG / kott.

Säilitamine: Säilitada kuivas keskkonnas.

See vetrosa võib olla uesd listello, poleeritud plaat ja microcrystal plaadid, crystal poleerimine

plaadid, keraamilised piiri.

Laias temperatuurivahemikus süütamise poleerimine vetrosa, nii et lihvitud vetrosa plaat on hea välimus, peamiselt kasutatakse 300 * 300 poleeritud plaat double süütamise on selle suurim funktsioon.

Oleme loonud rull ahjus mis simuleerivad keraamiliste plaatide tehase tootmistingimustes, katsetada meie vetrosa paarilise ja osta valgesus detektor, läikiv detektor ja soojuspaisumise detektor testida oma läbipaistvuse, läikiv ja Euroopa nõukogu, toote säilitamiseks laos võrdles katse järel. Märkusteta toote luba veo meie tehasest. Teeme oma parima tagamaks meie toote stabiilne.

Oleme veendumuste glasuur ettevõte zibo City ja teha vetrosa lihtne kasutada kliendi jaoks on meie tollimaksu baasmäärast.

See on meie kuuma müügi vetrosa paljude aastate kogemused ja mõistliku hinnaga. Kui sul on mõni küsimus vetrosa poleerimine, pls ärge kartke meiega ühendust võtta.


Küsitlus